Sashos Son Fanu forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sashos Son Fanu forumas


 
rodiklisGalleryLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Indrushka :)*@~

Go down 
+2
Sniegena
Indrushka
6 posters
AutoriusPranešimas
Indrushka
FC Vice-Prezidentė
FC Vice-Prezidentė



Pranešimų skaičius : 60
Age : 32
Registration date : 2008-10-30

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyKv. 20 11 2008, 18:28

labut labutelis Smile Bučinys king
na kadangi atselinau ir as cia, tai manau butu negrazu neprisistatyti Smile Esu Indre ish Panevezio (tik nebijokit manes Very Happy). Man 16, bet zinokit greitai busiu 17-os metuku ir busiu jau didele mergaite Very Happy albino bet vat, esu toks zmogeliukas dvipusis, kartais bunu visai kitas zmogiukas kai reikalas prispiria Very Happy kam reiks supras Smile
Praktishkai, kas manes nepazhysta sako kad esu pasikelus, bet uzh tai nepykstu, tai jau tapo kaip komplimentas Very Happy o jei rimtai, esu tokia belenkokia... turiu toki crazy buda, galiu padaryt bet ka ir bet ka Smile pirat seip esu ir draugiska, ir miela, ir zinoma linksma (bent jau taip onei.lt rasho Very Happy)
jei ka nusprendziu padaryti taip ir darau, megstu vesti kitus is kelio Very Happy daugiau tokiu durniu kaip ash ir dar tokia viena (srr Very Happy Very Happy ) jauciu nebeatsirastu, kad per diena ish Vln i Kauna varynet kelius kartus, be jokio tikslo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bet kartais lb moku buti pikta, ir pykt lb gerai moku o ypach uzh save pastovet Smile
Jau ne vienas zmogiukas sake kad esu lb poshla tokia panike Indrushka :)*@~ 186334 bet netikekit tais zmogiukais, nes taip tikrai nera Very Happy Very Happy Very Happy as doras vaikas Very Happy Very Happy nesibuciuoju as su berniukais, ir net praktiskai (tik teorishkai) zinau kas tai yra Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy =*@~ isimyliu kiekviena diena Indrushka :)*@~ 186334
tai vat... megstu tusus, prisivartot neleistinu dalyku vaikams ir taip toliau Very Happy megstu sokt, ir dainuot ir neesme kad kartais tave izeidzia ir pasako dar taip baisiai dainuojant taves negirdejau Very Happy Very Happy
megstu Lnk laidas, o ypac jose dalyvauti, jei tik gera sveikata dalyvauju visur Very Happy pirat tongue ir neesme kad tau sako NEXT Smile Yes
vat, su tokiom uzuominuom ir baigsiu apie save, ta neatpazystama objekta Very Happy
jei ka sudominau, lauksiu komentaru bom bom
busiu ziauri bet teisinga vice prezidenti, nenusizenkit normoms Bučinys
Visada Jusu meilybe Indre Bučinys Indrushka :)*@~ 186334 bom king I love you

Indrushka :)*@~ Pa110008uh6.thIndrushka :)*@~ ThpixIndrushka :)*@~ Pa110025ra1.thIndrushka :)*@~ Thpix


Paskutinį kartą redagavo Indrushka, Kv. 20 11 2008, 18:52. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sniegena
FC Prezidentė
FC Prezidentė
Sniegena


Pranešimų skaičius : 234
Age : 31
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-10-14

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyKv. 20 11 2008, 18:46

mano Indroote Bučinys Bučinys Bučinys
bet ash negaliu be citatu, taigi: Very Happy

Indrushka rašo:

Jau ne vienas zmogiukas sake kad esu lb poshla tokia panike Indrushka :)*@~ 186334 bet netikekit tais zmogiukais, nes taip tikrai nera Very Happy Very Happy Very Happy

o taip tikrai, tu tikrai visai ne poshla Very Happy Drunk Very Happy Very Happy Very Happy

Indrushka rašo:
isimysiu kiekviena diena Indrushka :)*@~ 186334

jeigu tu norejai parasyt "išsimyšiu", tai ir rasyk, bet i žodi "įsimylėsiu" (numanau kad taip ir norejai parasyt Very Happy) cia nepanasu Very Happy Very Happy Very Happy

su meile, Tavo Sniegeniukas Bučinys


Paskutinį kartą redagavo Sniegena, Kv. 20 11 2008, 18:56. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.sashasonfc.forumlt.com
Indrushka
FC Vice-Prezidentė
FC Vice-Prezidentė



Pranešimų skaičius : 60
Age : 32
Registration date : 2008-10-30

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyKv. 20 11 2008, 18:54

Sniegena mano Inroote Bučinys Bučinys Bučinys

as irgi be citatu negaliu Very Happy Razz
berastes abi Very Happy


Paskutinį kartą redagavo Indrushka, Kv. 20 11 2008, 18:55. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sniegena
FC Prezidentė
FC Prezidentė
Sniegena


Pranešimų skaičius : 234
Age : 31
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-10-14

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyKv. 20 11 2008, 18:55

tu net cituot nemoki Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.sashasonfc.forumlt.com
Indrushka
FC Vice-Prezidentė
FC Vice-Prezidentė



Pranešimų skaičius : 60
Age : 32
Registration date : 2008-10-30

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyKv. 20 11 2008, 18:57

neaiskink ismoksiu Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sniegena
FC Prezidentė
FC Prezidentė
Sniegena


Pranešimų skaičius : 234
Age : 31
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-10-14

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyKv. 20 11 2008, 18:59

dw ishmok Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.sashasonfc.forumlt.com
Roby
Naujokėlis
Naujokėlis
Roby


Pranešimų skaičius : 30
Age : 32
Miestas : Kėdainiai
Registration date : 2008-10-30

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyKv. 20 11 2008, 21:53

Citata :
turiu toki crazy buda, galiu padaryt bet ka ir bet ka Smile pirat seip esu ir draugiska, ir miela, ir zinoma linksma


Tuo tai tikrai įsitikinau Indrushka :)*@~ 186334 Man patiko su tavim susipažint Wink
Džiaugiuosi dėl to Smile tik gaila kad nedaug tokių yra,bet jie I love you
pirat Smoke tongue Laughing
Atgal į viršų Go down
Indrushka
FC Vice-Prezidentė
FC Vice-Prezidentė



Pranešimų skaičius : 60
Age : 32
Registration date : 2008-10-30

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyKv. 20 11 2008, 21:58

aciu tau, brangute Indrushka :)*@~ 186334 Bučinys
o apie ka tu cia, kad isitikinai? Smile
Atgal į viršų Go down
Roby
Naujokėlis
Naujokėlis
Roby


Pranešimų skaičius : 30
Age : 32
Miestas : Kėdainiai
Registration date : 2008-10-30

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyKv. 20 11 2008, 22:10

1. Kad gali padaryti bet ką farao Drunk 2. Kad esi žiauriai faina,tokia king Indrushka :)*@~ 186334
Atgal į viršų Go down
Sniegena
FC Prezidentė
FC Prezidentė
Sniegena


Pranešimų skaičius : 234
Age : 31
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-10-14

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyKv. 20 11 2008, 22:29

jau kad ji gali padaryt bet ka, net neabejoju Very Happy Bučinys
Atgal į viršų Go down
http://www.sashasonfc.forumlt.com
Lauroote
Moderatorė
Moderatorė



Pranešimų skaičius : 62
Age : 30
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-10-30

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyPen. 21 11 2008, 15:29

O ir Indroote cia Very Happy visa kompanija musu LNK cia susirinko Very Happy laukiu susitikimo ir is....mo Very Happy
Atgal į viršų Go down
Agneta
Naujokėlis
Naujokėlis
Agneta


Pranešimų skaičius : 26
Age : 32
Registration date : 2008-10-27

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptySk. 23 11 2008, 15:16

uch , man patiko su ja vakar:D gera daijna sukurem:D Indrushka :)*@~ 186334
myl I love you
Atgal į viršų Go down
Lauroote
Moderatorė
Moderatorė



Pranešimų skaičius : 62
Age : 30
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-10-30

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptySk. 23 11 2008, 15:39

pize tu vaiksciot moki negriudama? Very Happy bt ta angela tai daryt legendinis nt 5ml sniego storiu Very Happy
Atgal į viršų Go down
Indrushka
FC Vice-Prezidentė
FC Vice-Prezidentė



Pranešimų skaičius : 60
Age : 32
Registration date : 2008-10-30

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyPir. 24 11 2008, 15:56

Agneta rašo:
uch , man patiko su ja vakar:D gera daijna sukurem:D Indrushka :)*@~ 186334
myl I love you
man irgi patiko Very Happy nereali daina Very Happy Very Happy Very Happy confused
Atgal į viršų Go down
Indrushka
FC Vice-Prezidentė
FC Vice-Prezidentė



Pranešimų skaičius : 60
Age : 32
Registration date : 2008-10-30

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyPir. 24 11 2008, 15:59

Lauroote rašo:
pize tu vaiksciot moki negriudama? Very Happy bt ta angela tai daryt legendinis nt 5ml sniego storiu Very Happy
moku Razz aciu kad parvedei... man buvo taip gera, norejau padaryt tai kas neimanoma praktishkai Very Happy
Atgal į viršų Go down
Lauroote
Moderatorė
Moderatorė



Pranešimų skaičius : 62
Age : 30
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-10-30

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyAntr. 25 11 2008, 14:41

Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sasha
Naujokėlis
Naujokėlis



Pranešimų skaičius : 8
Age : 29
Registration date : 2008-10-31

Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ EmptyŠt. 29 11 2008, 00:09

Pashėlus Rock Ir dėl to labai faina;}} pirat
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Indrushka :)*@~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrushka :)*@~   Indrushka :)*@~ Empty

Atgal į viršų Go down
 
Indrushka :)*@~
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sashos Son Fanu forumas :: Fanų Klubo Nariai-
Pereiti į: